Rahvasprint 2013

Võistlusjuhend

Videokutse

Möödunud aastal, 28. juulil 2012. aastal leidis aset Otepääl ja Palupera valla teedel Otepää Rahvasprint, mis oli EAL rahvasprindi karikavõistluste üks etapp. Otepää rahvasprindil asus võistlustulle ühtekokku 88 sõitjat. 2012 aasta detsembri alguses toimunud Eesti Autospordiliidu Rahvaspordi hooaja lõpetamisel hinnati MTÜ S.M.A. Racing poolt korraldatud Otepää Rahvasprinti väga kõrgelt ning see valiti kõige paremini korraldatud rahvasprindi etapiks aastal 2012.

27. juulil toimub Otepääl ja Palupera valla teedel harrastajatele mõeldud autospordiüritus Otepää Rahvasprint 2013. Kutsume Teid osalema Oti pubi Otepää Rahvasprindile!

Juuli viimasel laupäeval leiab aset Oti pubi Otepää Rahvasprint, mis on Eesti Autospordiliidu (EAL) rahvasprindi karikavõistluse Otepää etapp. Samuti peetakse punktiarvestust nii 2013 Hepa Premia rahvasprindi, SU klassi karikavõistluste kui ka Moskvich Liiga Sprindikarikas raames. Rahvasprindi autode hooldusala asub Otepää keskväljakul ja võistlusrada ca 3km eemal – Palupera valla teedel. Oti pubi Otepää Rahvasprint 2013 on sellel aastal esimene EAL karikavõistluse etapp, kus kogu rada (3,4km) on täies ulatuses kruusakattega.

Otepää piirkonna väga head ja atraktiivsed teed ning kaunis ja unikaalne loodus toob kindlasti võistlusele suure osalejate arvu. Oleme teadlikult seadnud piiri, et starti lubame esimesed 100 registreerijat. Eriti atraktiivseks teeb võistluse see, et tegu on sellel aastal esimese EAL rahvaprindi karikavõistluse etapiga, mis sõidetakse täies ulatuses kruusakattega teedel.

Oti pubi OTEPÄÄ RAHVASPRINT:

  • Tugev ning tihe konkurents igas võistlusklassis
  • Ralli organisaatorite head isiklikud suhted parimate sõitjatega
  • Otepää piirkonna väga head ja atraktiivsed teed ning kaunis ja unikaalne loodus
  • Ainus EAL rahvaprindi karikavõistluse etapp, mis sõidetakse täies ulatuses kruusakattega teedel

Juuli viimasel laupäeval toimuvale autospordivõistlusele annavad tooni Moskvich-tüüpi tänavasõiduautod. Vanade, oma sõiduomaduste poolest kaugeltki mitte parimate autodega võisteldes peame ühtlasi aus Eesti võidusõidu ajalugu, mille lehekülgedele on Moskvich teadupärast suurte tähtedega kirjutatud.

Rahvasprindi nädalavahetusel toimuvad teised üritused Otepää piirkonnas:

  • 25.-28.07.2013  / Laste jalgpalliturniir Otepää Cup 2013 / http://cup.fcotepaa.ee/
  • 26.-28.07.2013 / Pühajärve Puhkpillimuusika päevad. Tänavakontserdid Otepääl ja selle ümbruses.
  • 27.07.2013 / Otepää Rattamaraton / www.estoniancup.ee
  • 27.07.2013 / Meie Festival 2013 / Pühajärve rannal algusega kell 12.00 / Toimub-esinevad: L`Dorado, Rammumeeste amatöörvõistlus, Kuldne Trio, Meie Mees, Helen Adamson, Karl Madis & Karavan, PS Troika, Apelsin, Hellad Velled, Põhja-Tallinn, Singer Vinger,
  • 28.07.2013 / Otepää Suveteater „Pühajärve armastus“ / Poslovitsa rannas kell 20.00
  • 28.07.2013 / Otepää CUP jalgpallis / www.fcotepaa.ee